🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

SÍŇ SLÁVY

Přečti si recenze a mrkni na úspěšné proměny.

MILUJEME SLEDOVÁNÍ LIDÍ, KTEŘÍ ROSTOU PO PSYCHICKÉ I FYZICKÉ STRÁNCE A STÁVAJÍ SE ZDRAVĚJŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ VERZÍ SEBE SAMOTNÝCH.

 🥇 PROMĚNY 🥇

 🥇 PŘÍBĚHY 🥇

Dnes je to přesně 7 měsíců od doby, kdy jsem Aleše poprvé potkal. Byla to taková jedna velká náhoda. V…
Jak se Evelína poprala s prvním měsícem na low carb? Po uveřejnění v polovině její cesty se strhla lavina komentářů,…
Jste zvědaví, jak pokračuje Evelína s online low carb programem? Máme pro vás první výsledky po jedenácti dnech. Pokud jste nečetli…
Evelína absolvovala náš online low carb program a rozhodla se o svůj příběh podělit. Najdete tady tak postupně 3 články…
Řada z vás čeká na pokračování Janiny low carb cesty. Pokud jste nečetli první část, tak teď je ta chvíle.…
Jana se na nás nedávno obrátila s tím, že by se sebou ráda něco udělala. Je jí 24 let a…
Dneska vám přináším finální výsledky Báry, která úspěšně prošla 31denním online low carb programem. Naučila se tak, jak se správně…
Ptali jste se, jak pokračuje Báry cesta online low carb programem. A tak vám přinášíme první výsledky. Pokud jste ještě…
Bára mě před pár dny oslovila s tím, že by ráda přešla na low carb stravu a něco se sebou…

 🥇 ONLINE LOW CARB PROGRAM🥇

Chcete změnit způsob stravování, máte třeba něco i načteno, ale pořád se v tom tak trošku plácáte? Tak pak rozhodně zkuste skvělý online program Michala a Lenky, nabitý informacemi a zajímavými videi, který vás během 31 dní hezky po částech a pěkně srozumitelně provede prvním měsícem vašeho nového štíhlejšího a zdravějšího já. V kurzu najdete mnoho zajímavých materiálů a návodů ke stažení a také kompletní jídelníček na každý den. Ostatně i další položky v jejich nabídce stojí za pozornost, ať už se jedná o prezenční kurz či online koučink nebo konzultace. Zkrátka si vyberte to pro vás NEJ a začněte.
Lucie Grusováautorka kuchařek
Online low carb program vás den po dni provede kompletní změnou životního stylu. V programu najdete nejen detailní seznamy potravin, jídelníčky na každý týden a recepty, ale dozvíte se i proč má tento způsob stravování smysl. K tomu, aby zdravé stravování bylo dlouhodobě udržitelné, musíte vědět, proč děláte věci tak, jak děláte. Na kurzu proto oceňuji skvělá videa, kde se právě to „PROČ“ dozvíte v celé řadě témat - od základů výživy, přes další součásti zdravého životního stylu jako je spánek nebo pohyb, až po praktické rady a tipy, které vám v začátcích hodně usnadní práci. Pokud chcete vašemu tělu dopřát restart a změnu k zdravému a hlavně udržitelnému způsobu stravování (a nejen k němu, ale i celému životnímu stylu), pak určitě neváhejte a přihlaste se. Na změnu není nikdy pozdě.
Tereza Broschovávýživová poradkyně
Měla jsem možnost vyzkoušet tento online low carb program a musím říct, že je opravdu super. Lidsky vysvětlené fyziologické pochody v těle, nahlédnutí do světa marketingu v potravinářském průmyslu, spousty zajímavých receptů a jednoduchý postup den po dni za zdravějším a chytřejším já. Určitě doporučuji.
Měla jsem možnost zhlédnout online low carb program Lenky a Michala, který se mi moc líbil svou přehledností a tím, co vše se v něm dozvíte. Ve videích jsou informace ohledně jednotlivých makroživin, hormonů, ale i spánku a stresu. Kdo chce začít s nízkosacharidovou stravou, bude mu tento program určitě dobrým pomocníkem k tomu, aby vše bez problému zvládl.
Vyskúšali sme Michalov a Lenkin low carb program, ktorý je veľmi zrozumiteľný, jasný a ide priamo k veci. Páčia sa mi vedecky podložené informácie, tak isto ako aj zoznam potravín a široké spektrum dôležitých informácii pre ľudí, ktorí chcú chudnúť. S týmto programom môžete začať skutočnú zmenu vášho života. Na jednom miesto nájdete všetky potrebné informácie a zaujímavý štýl prevedenia programu vás zaujme a budete sa tešiť na každý ďalší deň. Tento low carb program má však jednu veľkú nevýhodu. Na konci vášho nového štartu života sa budete musieť rozlúčiť s veľa obľúbenými kúskami oblečenia. Prečo? Budú vám veľké a budete ich musieť nahradiť za menšie čísla.
Schudnisketo.skblog
Program jsem měla možnost absolvovat a jsem z něj upřímně nadšená. I když jsem low carb již několik let, přijde mi super, že provede a naučí nejen začátečníky nízkosacharidového stravování, ale také ty, kteří již tuto stravu znají. Moc se mi líbí, že je zde zahrnuto obrovské spektrum témat, na které se může člověk během své cesty ptát a jsou srozumitelně lidsky vysvětleny, a i když něčemu stále nebudete rozumět, můžete se zeptat. Za tímto programem je vidět spousta práce a vzdělání, proto ho rozhodně doporučuji!
Aneta Schneiderováyoutuberka
Program se mi moc líbí, hlavně plnění různých cílů a plánů, které v programu jsou. Je to dost motivační, až se ke mně přidala i kolegyně v práci, která nejedla maso a teď si pochutnává na škvarkách. Videa jsou super a diskuze je skvělý doplněk pro dotazy nebo když člověk tápe, co může či nemůže koupit.
Karolína T.účastnice programu
Program byl super. I když jsem nějaké informace o low carb měla, tak program je mnohem obsáhlejší a dozvěděla jsem se mnoho nových věcí. Hrozně se mi líbí, že tam je možnost si odškrtnout za daný den co jste splnili nebo pochopili, a tím se vám ukazuje % pokroku. Rozhodně bych program doporučila všem, i těm, kteří nějaké informace o low carb stravování mají.
Barbora C.účastnice programu
Myslím, že tento program je skvělý pro všechny, co chtějí zlepšit svůj život, své zdraví a třeba neví, jak úplně začít. Je to velká podpora do začátku. Je tam spousta užitečných informací, které se běžně k lidem vůbec nedostanou. A já nejvíc oceňuji právě jídelníčky, protože bez nich bych byla nahraná. Vůbec nelituji, že jsem do toho šla, naopak lituji, že jsem na low carb program nenarazila už dříve.
Jana T.účastnice programu

 🥇 KURZY 🥇

Ještě jednou bych Vám moc ráda poděkovala za to, jakou osvětu dělate a kolik lidí ovlivňujete v dobrém slova smyslu. Minulý rok jsem měla v sprnu svatbu a asi jako každá nevěsta jsem se snažila zhubnout nějaké to kilo a být ještě krásnější. Domluvila jsem se s kamarádkou, že mi napíše vzorový jídelníček a já se tím budu řidit. Co se týče pohybu, tak jsem zvyklá posledních několik let cvičit v podstatě každý den. Jen jsem příliš neřešila co a jak jím. Dle tohoto jídelníčku jsem musela jít malé porce klidně i 6x denně. Bylo to celkem šílené, byla jsem totálním otrokem jídla. Po snídani jsem už myslela na svačinu, po svačině na večeři atd. Pár kilo jsem dolů dala, ale nebyla jsem úplně spokojená. V září jsem nastoupila do nové práce a s tím začalo hodně stresu, učení se nových věcí a celkově to byla celkem velká změna. Jedla jsem celkem nepravidelně, ubylo i pohybu a celkově váha stoupala až jsem si řekla, takhle to dál nejde. Hledala jsem nějaké další varianty co a jak až jsem objevila Janču Plotnárkovou a jeji 21denní cukrovou výzvu, kdy ze stravy vyřadíte všechny cukry. Začatek nebyl vůbec lehký, ale zhruba po 14 dnech jsem se začala cítit lépe, jedla jsem 3x denně, nemusela jsem být na své okolí protivná, řešit co a kdy budu jíst. Začala jsem se cítit volná a hlavně i ve svém těle spokojená. Věděla jsem, že to je teprve začátek, tak jsem hledala dál různé možnosti, až jsem se dopracovala Leni k tobě. Seš mi neskutečnou inspirací a jsem moc ráda, že jsem tě mohla poznat i na živo! Dá se říct, že si mi změnila život. Přečetla jsem si knihu Jídlo na prvním místě. Podarovala své okolí surovinama, které jsem věděla, že už neupotřebím. Nakoupila nové povolené suroviny. Posledních 5 měsíců si vařim do práce pravidelně obědy, jím 3x denně, těším se z jídla, zároveň nejsem vůbec nemocná. Naopak se mi zlepšil život ve všech ohledech :). V říjmu se chci vrhnout na Whole 30, tak pak můžu dat vědět, jak se mi to daří :). Ještě jednou moc děkuji za to co děláte a držím palce ať máte víc a víc sledovatelů a spokojených uživatelů, protože opravdu Vaše práce má smysl. Já jsem toho důkazem, 16 kg dole, snížení tuku v těle, viscerální tuk mnohem nižší, vlasy, nehty, kůže kvalitnější. Neříká se nadarmo jsme to co jíme 🙂 Ať se Vám daří.
Barbora K.
Dobrý večer. Dlouho jsem přemýšlel, ale přece jen jsem se odhodlal Vám napsat. O low carb jsem slyšel prvně od své přítelkyně, kterou podobné věci zajímají a má do nich ten správný zápal. Nenapadlo by mě, že se tím začne měnit i můj život. Jsem low carb teprve od 5.1.2019. a s klidnou hlavou mohu říci, že to bylo nejlepší rozhodnutí. Nešel jsem do toho z důvodu hubnutí, ale z důvodu zdravého stravování (vysoký cholesterol). Abych se trošku vzdělal i já, navštívil jsem s přítelkyní Váš kurz 19.1. v Brně, který mi otevřel oči. Zjistil jsem, jak mnoho o jídle nevím a jak má hlava a mé chutě jsou nastaveny na obelhávání sami sebe! Proč vlastně píši? Protože jsem si byl dnes pro výsledky odběrů, a byl jsem nadšený, jaké výsledky se dokáží dostavit už po měsíci. Nejen že cholesterol mám už v normě, ale i pociťuji příjemné změny v mém životě. Lépe se mi vstává, našel jsem si zápal do vaření a zkoušení nových receptů, po těžkém absťáku po cukru už nemám problémy s nakupováním potravin, které jsou low carb. Samozřejmě jako odměnou je úbytek váhy 4,5kg. Vše se lépe zvládá ve dvou a přítelkyně je mi velkou oporou. Chtěl bych Vám i prostřednictvím této zprávy poděkovat za nový pohled na stravování a životní styl. Protože low carb je můj nový životní styl. Velké díky! 👌👏🙏
Tomáš P.
Kurz předčil moje očekávání. Fakt pecka. Jsem toho teď plná. Hlavně mi nejvíce utkvělo v paměti to s tím stresem, potřebovala jsem to slyšet. Pomohlo mi to si ujasnit některé nepřesnosti, které jsem měla. Myslím si, že pro úplné začátečníky úžasný start na cestu ke zdraví. Občerstvení úžasné! Ještě jsem si chodila přidat.
Eva K.
Přednáška byla super, musím říct, že to byly asi nejlépe utracené peníze. Po dovolené se chci vrhnout na Whole 30. Dost jsem se rozhoupávala, ale včera jsi mi ukázala, že to nic není. Já už jsem teď dost sacharidy omezila, takže nějakou tou chřipkou, si myslím, jsem prošla minulý týden, ale to jsem zjistila až vlastně včera, když jste o tom mluvili. Myslím, že teď je ta správná chvíle začít a zkusit Whole a následně zůstat už u takové stravy. Každopádně mám ráda mléčné výrobky, tak budu zařazovat a zkusím, co to se mnou udělá.
Míša N.
Zdravím z horkého Brna, chci vám oběma moc poděkovat za úžasnou přednášku. Máte to skvěle sestavené, vše bylo naprosto logické a jasné. Škoda, že se tohle neučí už na základních školách a není to obecně známo! Kolik nemocí by se dalo vyléčit či alespoň zmírnit, kolika zdravotním problémům by se dalo předejít! Věřím, že i lékaři, kteří se setkají s vyléčenými pacienty, se budou zajímat, jak je to možné. Snad se jich pár najde. Díky, že jste přijeli do Brna. Jste oba skvělí a víte, o čem mluvíte.
Silva N.
Toto byla moje první přednáška o stravování a jsem ráda, že jsem šla. Zhruba v březnu minulého roku jsem se začala stravovat podle low carb jídelníčku, ale byla jsem obklopena lidmi, kteří mě nepodporovali a já sešla z cesty. Leni, líbí se mi styl, jak mluvíš a jak poznáváš tu svoji správnou cestu. Ty jsi mě motivovala zkoušet přejít na správnou cestu. Bohužel to vždy skončilo sacharidovou chřipkou. Když byla přednáška od tebe, tak jsem neváhala. Mluvíš stejně pěkně a ještě rychleji ve skutečnosti než na instagramu. Já četla Jídlo na prvním místě, ale nevím, jestli jsem byla myšlenkama mimo, protože až od tebe s Michalem jsem pochopila všechno ohledně střeva, makro a mikro živin. Tím jsem chtěla říct, že jste to hrozně pěkně vysvětlovali a bylo příjemné vás poslouchat. Já si psala do sešitu všechno, o čem jste se zmiňovali v teorii a občas jste mluvili rychle, že jsem to nestihla - a to mám trénovanou ruku ze školy. Takže toto je jediné, co bych vytkla. Jídlo bylo skvělý, kuličky nejvíc bomba! Jste skvělí. Vážně. Děkuju za přednášku a doufám, že konečně budu mít víc síly a třeba na 4. pokus přečkám sacharidovou chřipku.
Tereza P.
Přednáška se mi moc líbila, hlavně úžasné tipy, kde nakupovat maso, slaninu atd. Zrovna koukám na doporučené zdroje. Sladkosti na ochutnávku byly výborné, ale na mě až moc sladké (a to byly bez cukru). Hodně mě překvapily lněné krekry. Klidně bych šla znovu.
Míša T.
Díky za to, co děláte. Něco takového by mělo být povinně na školách.
Veronika V.
Leni a Michale, díky za vyčerpávající a krásně odprezentovanou přednášku. Spoustu nových informací, srozumitelně podaných, vřele všem doporučuji, kdo chce začít měnit způsob života. Díky moc!
Tereza V.
Dobrý den, děkuji za příjemně strávené sobotní odpoledne, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. O low carb a paleo stravování jsem se dočetla teprve nedávno a musím říct, že mě to hodně zaujalo. Jsem úplný začátečník, teprve hledám a pátrám. Týden se stravuji podle lowcarb a jsem nadšená. Jím 3x denně, a přesto žádný hlad nemám a už vůbec nějaké chutě na cokoliv. A 2 kila dole.
Jitka L.
Ahoj, moc bych vám chtěla poděkovat za užasnou přednášku. Moc se mi to líbilo a opravdu jsem si hodně odnesla! A bylo skvělé vás s Michalem vidět osobně. Každému kdo chce začít dělat něco pro svoje zdraví, bych přednášku doporučila. A občerstvení bylo výborné. Děkuji za to co děláte!
Karolína L.
Všem prednášku moc doporučuji! Líbilo se mi úvodní povídání obecně o cukru, makroživinách a hormonech. Pro mě byla zajímavá hlavně část Whole 30, protože to sama chci zkusit. A nesmím zapomenout zmínit výborné občerstvení! Od bůčku, paštiky až po paleo perník.
Monika N.
Chci Vám za kurz moc poděkovat, bylo to super! Dozvěděla jsem se další nové věci a utvrdila jsem se v tom, že cesta, kterou jsem se rozhodla jít, je správná. Rozhodně to za to stálo, i přes ten pařák. Myslím si, že na kurz by měl jít každý člověk do jednoho, protože to, jak k tomu všemu ostatní lidé v mém okolí přistupují, je dost smutné. 🙂 Ať se Vám daří!
Iveta K.
Děkuji za příjemné odpoledne, skvěle podané informace, díky kterým už se nemůžu dočkat, až nakoupím kvalitní potraviny a najedu na paleo v poctivém stylu.
Petra P.
Chci vám ještě jednou poděkovat za přednášku, příjemnou atmosféru a cenné informace, které by si měl poslechnout každý člověk! Splnilo to mé očekávání, žádné výhrady nemám, jen v některých momentech by možná bylo lepší mluvit pomaleji a trochu víc nahlas, jinak jste byli s Michalem skvělí!
Mariya V.
Dobrý večer, byla jsem velice spokojena. Získala jsem informace, které byly vyčerpávající a srozumitelné. Občerstvení bylo výborné. Děkuji za krásné odpoledne.
Libuše P.
Ráda bych se vyjádřila k sobotnímu kurzu. Kurz byl úžasná investice do mého vzdělávání o jídle a zdraví. Skvělé prezentace, srozumitelný přednes a hlavně příjemná atmosféra. Odcházela jsem nabitá energií a s chutí dál pokračovat ve zdravém stravování, protože jsem se utvrdila, že to má smysl. Ochutnávka občerstvení byla na jedničku! Slané i "sladké" pochutiny byly výborné a syté. Po dlouhé době jsem si užila, že mi někdo připravil jídlo a nevisel mi u toho syn na noze. 🙂 Kurz všem rozhodně doporučuji! Myslím, že by se ho měl zúčastnit každý, komu není jedno jeho zdraví. Přeji vám, aby i další kurzy byly tak super, jako ten náš v Brně 🙂
Daniela S.
Dobrý den, Michale a Lenko, moc Vám děkuji za zaslaný manuál a recepty. Kurz byl skvělý a moc se mi líbil. Leni, jste úžasná, krásná a sympatická holka (omlouvám se za to "holka", nic přirozenějšího mě nenapadá). Váš přístup ke všemu, o čem jste povídala, je tak "normální", že jsem se s tím ještě nesetkala. Mám za sebou seminář na stejné téma, ale tam slovo ovoce bylo skoro jako sprosté slovo :-(. Všechno by se mělo vážit, zapisovat... Michale, Vaše fotka na kolotoči a srovnání s tím, kdo před námi stál v neděli, musí být motivací pro všechny. Na Vás je vidět, jak Vás to všechno baví a užíváte si to. Nic se nemá přehánět a Vy dva jste skvělý tým. Díky za všechno, oba jste pro mě velkou motivací a na Vašem semináři jsem se dozvěděla hodně věcí. S low carb jsem teprve na začátku, ale díky Vám je to mnohem přehlednější a použitelnější v běžném vaření a celkově ve stravování. Přeji Vám hodně dalších spokojených "lowcarbistů" 🙂
Iva H.
Dobrý den, jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit Vaší přednášky. V mnohém mi pomohla pochopit souvislosti, které mi třeba z knížky nejsou zcela jasné. Na Whole 30 se chystám s celou rodinou, i když ještě nevím, jakou cestou se poté vydám. Každopádně jsem díky Vám mnohé pochopila a chci jíst kvalitní a zdravé jídlo. Jinak sleduji všechny možné zdroje a vždycky uvítám, co nejvíce praktických tipů na konkrétní suroviny (co, kde mají kvalitního a nemusím se bát to koupit), takže pokud můžete, sdílejte to na Vašich instagramech. Děkuji a přeji hlavně zdraví a mnoho sil do lepších, zdravějších zítřků pro Vás i všechny, které se Vám podaří "oslovit", stejně jako mě.
Petra K.
Chci Vám poděkovat za sobotní přednášku v Brně o low carb a paleo stravování. Na lowcarb stravu jsem přešla asi před pěti měsíci. Jsem velice spokojená, i když nemůžu říct, že jsem byla celých pět měsíců 100 % lowcarb. Ale díky přednášce jsem se dozvěděla informace, které jsem potřebovala, jelikož jsem si i jako začínající výživová poradkyně nebyla ve všech věcech jistá. Přednáška mi moc pomohla a já se teď chci do toho pustit ještě víc naplno. Takže určitě doporučuji všem! Jídlo bylo výborné, nejvíc mi chutnal perník a paštika. Ještě jednou děkuji, určitě to nebyly vyhozené peníze. 🙂
Tereza P.
5 hodin nabitých informacemi, které do sebe perfektně zapadaly. Pohoštění bylo výtečné!
Kateřina T.
Ahoj, kurz byl super! Skvělá atmosféra a přesně takhle jsem to potřebovala vysvětlit. Jsem ráda, že jsem mohla být divákem.🙂 Občerstvení bylo moc dobré.☺️ Případně tady odkaz, jak jsem se ptala, zda mohu natočit záběry do vlogu: https://youtu.be/XSNpYIDlmXw.
Nikol P.
I my děkujeme za dnešní přínos informací a “nakopnutí “ na zdravou cestu. ❤️ Bylo to výborné 👌🏻🤗.
Simona N.
Skvěle podané, pochopitelné, využitelné. 👍 Už jsem z kuchyně všechno jídlo s cukrem vystěhovala, udělá radost někomu jinému. Jsem ráda, že jste zmínili "nevyhazovat - darovat". ♻️ Děkuji oběma za dnešek. 💚
Andrea D.
Byli jste skvělí!
Annamária T.
Bylo to výborný! Jsem ráda, že jsme s přítelem přijeli! Stálo to za to a ode dneška jsme oba začali! Děkujeme za otevření očí. Byly to nejlépe investované peníze do zdraví, co jsme kdy dali.
Monika P.
Ahoj Michale a Leni, ještě jednou moc díky za kurz, informace i fajn strávený den. Za mě byl kurz na výbornou! Určitě bych ale ocenila i větší část věnovanou WHOLE30, tam si vždycky ráda poslechnu osobní zkušenosti, kterých není nikdy dost :-).
Lucie H.
Ahoj Lenko & Michale, kurz jsem si užil, líbilo se mi, že nejste low carb teroristi, ale jasně říkáte, ať si každý najde svou cestu.
Jiří P.