🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoce a dárky patří k sobě, ale v dnešním přehlceném světě je velmi těžké vybrat vhodný dárek pro naše blízké. Nejlepším dárkem je samozřejmě náš čas a zdraví. Zdraví ale nikomu dát nemůžeme, můžeme jim však dát něco, co jim k pevnějšímu zdraví či zdravým návykům pomůže. Proto jsem se rozhodl sepsat článek s tipy na vánoční dárky, které mají nějaký přesah. Doufám, že vám článek bude inspirací.

Na všechny produkty z Brainmarketu můžete využít 10% slevu s kódem jsemlowcarb10.

Pro maminku, ségru nebo partnerku

První můj tip je krásný dárkový balíček Harmonie vody, který obsahuje skleněnou láhev, jejíž dno je pokryté křišťálem a vypadá díky tomu moc hezky a luxusně, dále pak skleněnou karafu a skleněnou láhev v termoobalu, která je zase praktická na cesty. Sklo je 100% netoxický materiál na přenášení jak teplých, tak studených potravin a nápojů. Pokud kupujete dárek někomu, kdo bojuje s pitným režimem nebo nosí vodu všude s sebou – tato sada se mu určitě bude hodit.

Co mám připravené pro mamku je tato sada Skin Pack, která obsahuje doplňky stravy pro péči o pokožku a pleť. Jsou to BrainMax B-Complex – vitamíny skupiny B v aktivních formách, Zinc Complex, liposomální vitamín C a D3K2. Za malý příplatek si můžete balíček nechat dárkově zabalit, takže s tím nemusíte mít opravdu žádnou starost (ano, využil jsem to ?).

Krásným dárkem pro kamarádku nebo přítelkyni/manželku je určitě aromadifuzér. Já ho používám už několikátou zimu a rád do něj kapu různé esenciální oleje podle toho, co zrovna potřebuji podchytit. Z esenciálních olejů se dá vybrat například vůně pro klidný spánek, pro zmírnění stresu, pro posílení imunity atd. Navíc tento difuzér krásně vypadá a ještě je nyní zlevněný (a platí na něj další sleva s kódem jsemlowcarb10).

Posledním tipem na dárek pro ženy je Wellmax wellness balíček. V něm najdete osušku z BIO bavlny, bambusový kartáček z mikrovlákna, epsomskou sůl, zubní pastu s aktivním uhlím a kokosový olej pro maximální péči o pokožku po koupání. Prostě balíček, který dostojí svému jménu – koupel ve vaně s epsomskou solí uvolní celé tělo a následná péče o pokožku kokosovým krémem zklidní mysl.

Pro tátu nebo bráchu či partnera

Pro taťku mám taky připravené doplňky stravy a to BrainMax TOP4. Sada obsahuje 4 oblíbené produkty na Brainmarketu: Testoboss, Testamento, Vitamin D3K2 a Zinek. Doplňky jsou vhodné pro podporu vitality, optimalizaci hormonů a posílení imunity. Mám s nimi osobní pozitivní zkušenost, věřím, že taťku potěším.

Fajn dárek, zejména pro mladší ročníky, je tahle sada na bělení zubů. Vánoční balíček obsahuje bělící světelnou sadu s 16 modrými a 16 červenými LED diodami a 3 pera s aktivním bělícím gelem. Zvlášť ještě v balíčku najdete další 3 náhradní bělící pera. Balíček je kompletní několika týdenní kúra k cestě za zářivě bílými zuby.

Dárek, který zařazuji mezi ty pro muže, protože bych si ho sám moc přál, ale popravdě je vhodný pro celou rodinu, je Panel Blight 300 START. O co se jedná? Panel poskytuje tzv. terapii červeným světlem, která má prokazatelný pozitivní účinek na naše zdraví. Zajistí lepší výkon a regeneraci, zvýšení životní energie, zdraví pokožky, antiage působení, podporu dobré nálady, kvalitu spánku a mnoho dalšího. Doporučuji se podívat přímo na popis na stránkách. Tento černý je limitka a vypadá fakt dobře. Pokud ho koupíte své drahé polovičce, můžete si ho pak nenápadně půjčovat a čerpat jeho výhody taky ?

Pro babičku s dědou

Budu se opakovat, ale za mě je opravdu jeden z nejlepších dárků kvalitní doplněk stravy. Proto jsem prarodičům koupil tuhle Sadu pro imunitu babičky a dědečka. Sada obsahuje magnézium, vitamín B6, zinek, selen, měď a vitamín D3 s vitamínem K2 v těch tělu nejdostupnějších formách a bez balastních látek. Tyto doplňky jsou základem pro zdraví a imunitu, kterou zejména u starších lidí je potřeba posilovat.

Komukoliv

Myslím, že každého potěšíte nějakou sladkou dobrotou – proto jsem vybral BrainMax Vánoční box, kde je ukrytá granola, sušenka s vůní perníkového koření, ořechový krém s kousky křupavé granoly a nakonec ještě lahodný čokokošíček z hořké čokolády. Jedná se o zdravější variantu dobrot z kvalitních surovin. Když už kupuji nějaký jedlý dárek, vždycky dbám, aby měl lepší složení a to tyto dobroty mají – obsahují BIO a organické suroviny a neobsahují zbytečná éčka, cukry a další nevhodné látky. Čistě low carb však nejsou.

Nakonec dávám ještě obecný tip, a to dárkový poukaz – tím potěšíte každého, protože si vybere to, co sám potřebuje a využije. Na Brainmarketu je tak široká nabídka kvalitního zboží pro zdravý životní styl, že rozhodně nešlápnete vedle. Můžete k dárkovému poukazu ještě vyrobit kartičku s doporučením, co se podle vás k dané osobě hodí, ať je dárek trošku víc osobnější. Vše hezky zabalíte do dárkové obálky a obdarovaný bude mít určitě radost.

Doufám, že se vám moje tipy líbily a využijete je při nákupech. Já už dárky mám nakoupené a čekají akorát na nějaké minimalistické zabalení. Vánoce jsem takto řešil s předstihem a teď už si budu jen užívat tu atmosféru, klid a pohodu.

KOMPLEXNÍ PROGRAMY SPUŠTĚNY ✨

Uzdravte své tělo a mysl. Teď a tady. Jednou provždy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Ochrana soukromí