🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

PŘÍBĚH: Jsem Jana, je mi 24 let a vážím 132 kg

Jana se na nás nedávno obrátila s tím, že by se sebou ráda něco udělala. Je jí 24 let a váží 132 kg. Studuje vysokou školu a občas chodí na brigády. Jana má za sebou program Whole30, kterým úspěšně prošla a díky němu pár kilo zhubla, ale na low carb stravě není. Co se týče aktivity, tak se snaží co nejvíce chodit pěšky, občas si doma zacvičí, ale žádnou fyzicky náročnější aktivitu nevykonává.

Do našeho on-line low carb programu se Janča rozhodla vstoupit, protože chce mít jistotu, že vše dělá správně. Dále si chce nastavit nějaký trvale udržitelný režim a získat podporu a pomoc z naší strany, aby po projití on-line low carb programem vše zvládla sama.

Jany míry a váha ke dni 7. února 2019:

  • váha 132 kg
  • pas (nejužší místo) 120 cm
  • boky (pod pupíkem) 151 cm
  • zadek 137 cm
  • stehno 82 cm
  • paže 51 cm

Proč ses rozhodla právě pro low carb?

Na low carb stravování jsem narazila, když jsem se rozhodla, že vyzkouším program Whole30. Na internetu i v knihách bylo často zmiňované. A protože mi Whole30 skutečně vyhovovalo, tak myslím, že low carb bude ještě lepší, protože jsou povolené mléčné výrobky a hlavně sýry, které mi moc chyběly.

Potřebovala bych ze zdravotních důvodů zhubnout. Postupně se začínají přidávat další a další problémy. Nejvíce bojuji právě se sladkou chutí. Sladké bych v poslední době mohla od rána do večera, a ne nutně jen čokoládu, ale i ovoce, kterého jím nad míru. Sama nejsem schopná to regulovat, ale pravidelný režim a nastavené mantinely mi pomohou se toho zbavit.

Co od změny svého životního stylu očekáváš?

Změnu celého života. Ať už zlepšení zdraví a psychiky, se kterou mám možná největší potíže. Momentálně jsem v začarovaném kruhu a doufám, že právě tahle změna mi pomůže z něj vykročit. Potřebuji zhubnout hodně. Mým momentálně největším cílem je dostat se pod hranici 100 kilo.

Máš nějaké zdravotní problémy? Pokud ano, jaké?

Ano, mám a všechny se nabalují na onkologickou nemoc z dětství. Mám nádor na mozku, díky kterému mi nefunguje štítná žláza, takže beru nějaké léky. V poslední době se mi k tomu přidávají problémy s vysokým tlakem, který zatím neléčíme, ale obávám se, že dřív nebo později by na to přišlo. Nedávno jsem také začala brát nové léky, protože mám vysokou hladinu kyseliny močové v krvi. Dále trpím občasnými migrénami, které se také objevily v posledním roce, a bolestmi zad.

Máš nějaká „úchylková“ jídla?

Mezi úchylková jídla určitě patří sladké, ať už to je čokoláda, zmrzlina nebo ovoce. V tom lepším případě to jsou houby, které bych mohla pořád na všemožné způsoby.

Bez kterého jídla se prostě neobejdeš?

Jako první mi přistála na mysli asi svíčková, tu miluju už od dětství. Naštěstí se u nás svíčková nikdy nezahušťovala moukou, a tak je to jen zelenina a smetana, takže v rámci low carb by měla být v pořádku. Pak už mě spíš napadají jen jednotlivé suroviny jako třeba výše zmíněné houby, bez kterých bych se vážně neobešla. A pak ještě uzené maso z jednoho řeznictví, kde si ho dělají sami jednou týdně a při nákupu je ještě teplé. Lepší jsem v životě nejedla. 😀

Máš z něčeho ve spojitosti s low carb strach?

Strach nemám. Teď se na celý program hodně těším, takže pro obavy není prostor.

Jaké diety jsi v minulosti zkoušela? Přineslo to nějaké výsledky?

Sama jsem si nikdy žádné diety nenaordinovala, většinou to bylo v rámci nějakého výživového poradenství. Výsledky byly víceméně nulové. Jediný výsledek byl pocit bezmoci, že s tím nikdy nic neudělám. Jinak jsem nikdy nijak neexperimentovala. Mým posledním pokusem byl program Whole30, který ale nevnímám jako dietu.

Sportuješ? Pokud ne, chtěla bys začít?

Moc ne, zatím jsem si k ničemu nenašla dobrý vztah. Nejvíc mě baví asi plavání, ale bazén mám z ruky, takže není možnost chodit pravidelně. Určitě bych chtěla začít, ale asi až něco zhubnu a trochu se mi zlepší pohyblivost. Momentálně se snažím alespoň víc chodit, když to jde. Občas si zacvičím doma, ale opět to postrádá pravidelnost. Na to jsem hrozná.

Pokud vás zajímají Janči výsledky, sledujte můj blog. Na počítači si můžete zapnout upozornění na nové články kliknutím na zvoneček v pravém dolním rohu obrazovky. Již brzy pro vás sepíšeme druhý článek, kde zhodnotíme výsledky po 14 dnech v našem on-line low carb programu, do kterého můžete také vstoupit a vyzkoušet si první tři dny kompletně zdarma.

Závěrem vám chci říct, že na změnu není nikdy pozdě a za žádných okolností se nevzdávejte. Každý z nás si zaslouží žít plnohodnotný život v těle, které bude milovat!

KOMPLEXNÍ PROGRAMY SPUŠTĚNY ✨

Uzdravte své tělo a mysl. Teď a tady. Jednou provždy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Ochrana soukromí