🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

PŘÍBĚH: Jana to dokázala i přes onkologickou nemoc z dětství a nedůvěru lékařů

Řada z vás čeká na pokračování Janiny low carb cesty. Pokud jste nečetli první část, tak teď je ta chvíle. Janě je 24 let a váží 132 kg. Studuje vysokou školu a občas chodí na brigády. Má za sebou program Whole30, kterým úspěšně prošla a díky němu pár kilo zhubla. Co se týče aktivity, tak se snaží co nejvíce chodit pěšky, občas si doma zacvičí, ale žádnou fyzicky náročnější aktivitu nevykonává.

Janča prošla našim 31denním on-line low carb programem a celou dobu jsme na její počínání dohlíželi. A musím říct, že si vedla opravdu skvěle od samého začátku. I přes onkologickou nemoc z dětství (nádor na mozku) Jana dosáhla skvělých výsledků za pouhých 31 dní a s low carb samozřejmě pokračuje.

Jany míry a váha ke dni 7. února 2019:

 • váha 132 kg
 • pas (nejužší místo) 120 cm
 • boky (pod pupíkem) 151 cm
 • zadek 137 cm
 • stehno 82 cm
 • paže 51 cm

Jany míry a váha ke dni 10. března 2019:

 • váha 125 kg (-7 kg)
 • pas (nejužší místo) 115 cm (-5 cm)
 • boky (pod pupíkem) 147 cm (-4 cm)
 • zadek 130 cm (-7 cm)
 • stehno 79 cm (-3 cm)
 • paže 49 cm (- 2 cm)

Jana tedy od 7. února 2019 do 10. března 2019 zhubla 7 kg a celkem 21 cm. Přehledně zaznamenané výsledky i se srovnávací fotkou si můžete stáhnout a prohlédnout v následujícím souboru.

Jana si připravovala jídlo podle našeho jídelníčku, který je k dispozici v programu. Nevymýšleli jsme žádné složitosti a od začátku jsme se zaměřili na jednoduchá jídla, která lze připravit z běžně dostupných surovin. Jana jedla ve chvíli, kdy měla hlad. Většinou to bylo dvakrát nebo třikrát denně a každé jídlo ji dostatečně zasytilo, aby mezi nimi vydržela kolem 5 hodin bez myšlenek a chutí na další jídlo. Toto schéma je navíc velice příznivé pro redukci tuků.

Jak bys shrnula uplynulý měsíc na low carb?

Pro mě to byl nový začátek nové cesty a nového života. Něco, co zažehlo znovu chuť na sobě pracovat, a pocit, že to za to stojí. Musím říct, že jsem ani na chvilku neměla strach nebo obavy. Z celého programu jsem se těšila, bavilo mě to. Jedla jsem výborné jídlo a měla jsem v jídle svobodu, čehož si cením nejvíc. Postupně jsem se dostala na dvě jídla denně, což mi neskonale vyhovuje. Prostě spokojenost.

Všimlo si tvé proměny i okolí?

Ano, pár lidí říkalo, že je vidět, že jsem něco zhubla. Ti všímavější si všimli i toho, že mám lepší náladu a více energie.

Jaké jsi na sobě pocítila změny k lepšímu?

Jako velkou změnu beru fakt, že ze sebe mám lepší pocit a že pro sebe konečně dělám něco správného. Pak se mi zlepšilo spaní. Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy v noci vzbudila. Dříve, i když jsem na to brala léky, jsem alespoň dvakrát za noc vstávala. Mám více energie a taky už tolik nefuním do schodů. 😀 A velkou změnou je svoboda v jídle.

Jak jsi spokojená s výsledky?

Já jsem spokojená moc. Takové hezké výsledky jsem u sebe nečekala. Doktorka mi vždy říkala, že budu mít s hubnutím problém, že to půjde hrozně pomalu a tohle mi nalilo novou krev do žil, protože to jde rychle.

Je něco, s čím ještě pořád bojuješ?

Trochu mi dělá problém jíst bez jídelníčku. Pokud nemám jídlo naplánované, tak vím, že bych si neudělala vajíčka se zeleninou, ale třeba chleba s něčím. Ale doufám, že i to se jednou zlomí. Do té doby si prostě budu psát jídelníčky. S nimi ten problém nemám.

Budeš v low carb pokračovat, nebo zkusíš třeba paleo stravování?

Určitě budu v low carb pokračovat dál, nikdy jsem nedosáhla takových výsledků jako teď, takže není nad čím přemýšlet.

Jak se ti líbil on-line low carb program?

Myslím, že tento program je skvělý pro všechny, co chtějí zlepšit svůj život, své zdraví a třeba neví, jak úplně začít. Je to velká podpora do začátku. Je tam spousta užitečných informací, které se běžně k lidem vůbec nedostanou. A já nejvíc oceňuji právě jídelníčky, protože bez nich bych byla nahraná. Vůbec nelituji, že jsem do toho šla, naopak lituji, že jsem na low carb program nenarazila už dříve.

KOMPLEXNÍ PROGRAMY SPUŠTĚNY ✨

Uzdravte své tělo a mysl. Teď a tady. Jednou provždy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Ochrana soukromí