🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

PŘÍBĚH: Evelína zvládla měsíční výzvu a zhubla 18 cm po těle

Jak se Evelína poprala s prvním měsícem na low carb? Po uveřejnění v polovině její cesty se strhla lavina komentářů, že je brzy hodnotit. Těmito články nechceme z nízkosacharidového stravování udělat dietu na pár týdnů se zázračnými výsledky, ale chceme ukázat, že přechod na kvalitní a průmyslově nezpracované potraviny přináší první ovoce velice brzy.

Od začátku Evelíny low carb cesty uběhl již měsíc a tak přinášíme další přeměření a celkové výsledky. Evelína se rozhodla do našeho programu vstoupit, protože už konečně chtěla najít stravovací styl, který jí bude dlouhodobě vyhovovat a přinese kýžené výsledky. V minulosti již zkusila spoustu diet, ale u žádné nevydržela, a tak nechtěla absolvovat další krátkodobou dietu, po jejímž skončení by zase spadla ke svým starým stravovacím návykům. A díky programu je na začátku nového životního stylu – low carb.

Evelína i přes to, že žije na Novém Zélandu a nesehnala veškeré suroviny, které v jídelníčku jsou, si poctivě připravovala jídla doma a vařila si. Surovinu, kterou nesehnala, nahradila jinou, která splnila podobný účel. Každý den chodila na procházky a snažila se ujít co nejvíce kroků, což si měřila hodinkami.

Evelíny váha a míry ke dni 8.2.2019:

 • váha 116,4 kg
 • paže 40 cm
 • stehno 81 cm
 • zadek 136 cm
 • pas (nejužší místo – Eve se změřila v místě pod podprsenkou) 98 cm
 • boky (pod pupíkem) 117 cm

Evelíny váha a míry ke dni 10.3.2019:

 • váha 113 kg (-3 kg)
 • paže 39 cm (-1 cm)
 • stehno 80 cm (-1 cm)
 • zadek 132 cm (-4 cm)
 • pas 90 cm (-8 cm)
 • boky 113 cm (- 4 cm)

Evelína celkem zhubla 3,4 kg18 cm po těle, což je za měsíc krásný výsledek! Zde je pár jídel, které si Eve připravila. A níže jsme Evelínu ještě trochu vyzpovídali:

low carb jídlo

Jak bys shrnula uplynulý měsíc na low carb?

Náročný, ale super. Uteklo to teda neuvěřitelně rychle. Hodně mi toho došlo, hlavně to, jak nakládám se svým časem. Na tom určitě potřebuju zapracovat a začít se věnovat více sama sobě a méně práci.

Všimlo si tvé proměny i okolí?

Když mě viděli rodiče po hodně dlouhé době, tak změnu hned poznali.

Jaké jsi na sobě pocítila změny k lepšímu?

Určitě více energie. A nechce se mi po každém jídle spát, což je super.

Jak jsi spokojena s výsledky?

Moc. Je mi jasné, že nezhubnu přes noc a jde to pomalu. Ale jde to a to je důležité.

Je něco, s čím ještě pořád bojuješ?

Zatím bojuju jen s časem a tím, jak si to uspořádat, pravidelně nakupovat a vařit. Jinak jídla mi chutnají a chutě nemám.

Budeš v low carb pokračovat, nebo zkusíš třeba paleo stravování?

Budu pokračovat v low carb nebo keto. Ještě uvidím. Mým cílem je jíst úplně bezlepkově a postupem času se zbavit i mléčných výrobků. To mi usnadní vaše další verze jídelníčku v programu, za což moc děkuji. Avšak vím, že tohle bude těžký krok, jsem totiž sýrožrout.

Jak se ti líbil online low carb program? 

Jsem z něj nadšená. Je v tom cítit osobitost a je to upřímné, pochopitelné pro všechny a milé – celá ta podoba videí. Líbí se mi systém odškrtávání úkolů. Budu ho určitě doporučovat. Moc díky za příjemnou spolupráci.

Ještě mám jeden poznatek z prvního dne po ukončení programu. Jak jsem psala výše, přijeli mi na návštěvu po dlouhé době rodiče a společně jsme cestovali. Snažila jsem se jim ze začátku ukázat, jak se stravuju. Rodiče se podle jejich měřítek stravují „zdravě“, ale já jsem zjistila, že oni pořád jedí. To znamená 5-6 krát denně, samé svačinky. Tady je vidět ten obrovský rozdíl v tom, když se někdo cpe nadmíru sacharidy a je pořád hladový. Ten, kdo jí kvalitní zdravé tuky, tomu stačí 2-3 jídla denně. Tímto jsem si potvrdila i jistou pohodlnost low carb stravovacího stylu – snídaně, oběd, večeře a hotovo. Nemusím s sebou tahat 5-6 krabiček s jídly na den. Je to prostě super. 🙂

Evelíně moc děkujeme, že svolila zveřejnit svojí cestu a držíme palce na další cestě.

KOMPLEXNÍ PROGRAMY SPUŠTĚNY ✨

Uzdravte své tělo a mysl. Teď a tady. Jednou provždy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Ochrana soukromí