31 DENNÍ PROGRAM

Nedovol, aby cukr ovládal tvůj život!

KDYBY BYL CUKR OBJEVEN V DNEŠNÍ DOBĚ, JSEM PŘESVĚDČEN, ŽE JEHO UŽÍVÁNÍ BY NEBYLO LEGÁLNÍ, PROTOŽE PŮSOBÍ NA MOZEK STEJNĚ JAKO HEROIN ČI KOKAIN. LEHCE SI NA NĚM VYTVOŘÍTE ZÁVISLOST, KTERÉ NENÍ JEDNODUCHÉ SE ZBAVIT.

CO ZÍSKÁŠ?

 • přípravná fáze trvající 3 dny
 • ostrá fáze trvající 28 dní
 • 31 interaktivních videí plných informací
 • nákupní seznam na každý týden
 • recepty a jídelníček na každý den z běžně dostupných potravin
 • kompletní seznam povolených potravin
 • povídání o sacharidech, tucích a bílkovinách, střevě, cholesterolu, ketóze, vitamínech a dalších klíčových věcech
 • co ovlivňuje tvůj úspěch - stres a jak ho zvládat, spánek a pohyb
 • přehledné PDF materiály k vytisknutí
 • úkoly na každý den a ukazatel tvého pokroku
 • vaše otázky a naše odpovědi pod každým videem
 • naši on-line podporu po celou dobu trvání programu

CO SPOLEČNĚ DOKÁŽEME?

ZHUBNETE

Budete jíst dosyta, a přesto půjde váha i centimetry dolů, protože vyřadíme cukr, i ten skrytý.

BUDETE PLNÍ ENERGIE

Zapomeňte na výkyvy energie během dne. Celý den budete produktivní a soustředění.

TRÁVENÍ

Žádné nafouklé břicho, bolesti břicha nebo problémy na toaletě.

CUKROVKA

Snížíte užívané medikamenty nebo se vyléčíte úplně.

ZDRAVÁ PLEŤ

Rapidně se vám zlepší pleť a ekzémy vymizí.

ŽÁDNÉ CHUTĚ NA SLADKÉ

Chutě vás přestanou ovládat. Večernímu přejídání bude konec.

STOP MIGRÉNÁM

Bolesti hlavy a migrény se eliminují na minimum.

PREVENCE

Prevence srdečních a cévních chorob, rakoviny, cukrovky a dalších nemocí.

BUDETE FIT

Očekávejte nárůst svalové hmoty a pevné vlasy a nehty.

JAK TO FUNGUJE?

 • 1
  Zapojíš se do programu.
 • 2
  Nakoupíš si suroviny na celý týden podle nákupního seznamu.
 • 3
  Vždy o půlnoci se ti odemkne přístup do daného dne, kde se dozvíš zajímavé informace ve videu, splníš všechny úkoly, stáhneš si jídelníček na daný den a další užitečné materiály v PDF.
 • 4
  Za 31 dní víš kompletně naše know-how, jsi hubenější, zdravější a bez závislosti na cukru.

CO ŘÍKAJÍ OSTATNÍ?

Chcete změnit způsob stravování, máte třeba něco i načteno, ale pořád se v tom tak trošku plácáte? Tak pak rozhodně zkuste skvělý online program Michala a Lenky, nabitý informacemi a zajímavými videi, který vás během 31 dní hezky po částech a pěkně srozumitelně provede prvním měsícem vašeho nového štíhlejšího a zdravějšího já. V kurzu najdete mnoho zajímavých materiálů a návodů ke stažení a také kompletní jídelníček na každý den. Ostatně i další položky v jejich nabídce stojí za pozornost, ať už se jedná o prezenční kurz či online koučink nebo konzultace. Zkrátka si vyberte to pro vás NEJ a začněte.
Lucie Grusováautorka kuchařek
Online low carb program vás den po dni provede kompletní změnou životního stylu. V programu najdete nejen detailní seznamy potravin, jídelníčky na každý týden a recepty, ale dozvíte se i proč má tento způsob stravování smysl. K tomu, aby zdravé stravování bylo dlouhodobě udržitelné, musíte vědět, proč děláte věci tak, jak děláte. Na kurzu proto oceňuji skvělá videa, kde se právě to „PROČ“ dozvíte v celé řadě témat - od základů výživy, přes další součásti zdravého životního stylu jako je spánek nebo pohyb, až po praktické rady a tipy, které vám v začátcích hodně usnadní práci. Pokud chcete vašemu tělu dopřát restart a změnu k zdravému a hlavně udržitelnému způsobu stravování (a nejen k němu, ale i celému životnímu stylu), pak určitě neváhejte a přihlaste se. Na změnu není nikdy pozdě.
Tereza Broschovávýživová poradkyně
Měla jsem možnost vyzkoušet tento online low carb program a musím říct, že je opravdu super. Lidsky vysvětlené fyziologické pochody v těle, nahlédnutí do světa marketingu v potravinářském průmyslu, spousty zajímavých receptů a jednoduchý postup den po dni za zdravějším a chytřejším já. Určitě doporučuji.
Vyskúšali sme Michalov a Lenkin low carb program, ktorý je veľmi zrozumiteľný, jasný a ide priamo k veci. Páčia sa mi vedecky podložené informácie, tak isto ako aj zoznam potravín a široké spektrum dôležitých informácii pre ľudí, ktorí chcú chudnúť. S týmto programom môžete začať skutočnú zmenu vášho života. Na jednom miesto nájdete všetky potrebné informácie a zaujímavý štýl prevedenia programu vás zaujme a budete sa tešiť na každý ďalší deň. Tento low carb program má však jednu veľkú nevýhodu. Na konci vášho nového štartu života sa budete musieť rozlúčiť s veľa obľúbenými kúskami oblečenia. Prečo? Budú vám veľké a budete ich musieť nahradiť za menšie čísla.
Schudnisketo.skblog
Měla jsem možnost zhlédnout online low carb program Lenky a Michala, který se mi moc líbil svou přehledností a tím, co vše se v něm dozvíte. Ve videích jsou informace ohledně jednotlivých makroživin, hormonů, ale i spánku a stresu. Kdo chce začít s nízkosacharidovou stravou, bude mu tento program určitě dobrým pomocníkem k tomu, aby vše bez problému zvládl.
Program jsem měla možnost absolvovat a jsem z něj upřímně nadšená. I když jsem low carb již několik let, přijde mi super, že provede a naučí nejen začátečníky nízkosacharidového stravování, ale také ty, kteří již tuto stravu znají. Moc se mi líbí, že je zde zahrnuto obrovské spektrum témat, na které se může člověk během své cesty ptát a jsou srozumitelně lidsky vysvětleny, a i když něčemu stále nebudete rozumět, můžete se zeptat. Za tímto programem je vidět spousta práce a vzdělání, proto ho rozhodně doporučuji!
Aneta Schneiderováyoutuberka
Program se mi moc líbí, hlavně plnění různých cílů a plánů, které v programu jsou. Je to dost motivační, až se ke mně přidala i kolegyně v práci, která nejedla maso a teď si pochutnává na škvarkách. Videa jsou super a diskuze je skvělý doplněk pro dotazy nebo když člověk tápe, co může či nemůže koupit.
Karolína T.účastnice programu
Program byl super. I když jsem nějaké informace o low carb měla, tak program je mnohem obsáhlejší a dozvěděla jsem se mnoho nových věcí. Hrozně se mi líbí, že tam je možnost si odškrtnout za daný den co jste splnili nebo pochopili, a tím se vám ukazuje % pokroku. Rozhodně bych program doporučila všem, i těm, kteří nějaké informace o low carb stravování mají.
Barbora C.účastnice programu
Myslím, že tento program je skvělý pro všechny, co chtějí zlepšit svůj život, své zdraví a třeba neví, jak úplně začít. Je to velká podpora do začátku. Je tam spousta užitečných informací, které se běžně k lidem vůbec nedostanou. A já nejvíc oceňuji právě jídelníčky, protože bez nich bych byla nahraná. Vůbec nelituji, že jsem do toho šla, naopak lituji, že jsem na low carb program nenarazila už dříve.
Jana T.účastnice programu

Stále váháš?

Mrkni do síně slávy, kde najdeš spoustu proměn, příběhů a recenzí.

PROGRAMEM VÁS PROVEDOU

Lenka Nývltová

Holistic Nutrition Coach

Miluji kvalitní jídlo a vaření, a proto jsem se rozhodla založit blog, kde se snažím lidi inspirovat ke zdravému životnímu stylu a sportu. Chtěla bych, aby lidé jedli opravdové jídlo, které nám dala příroda, a které nám dělá dobře, protože zdraví máme jen jedno a je jen na nás, jak s ním naložíme. Moje recepty proto lidem ukazují, že je možné žít bez lepku, cukru a zpracovaných potravin plnohodnotně a bez omezování.

Michal Král

Holistic Nutrition Coach

Když jsem poprvé narazil na low carb stravování, ani ve snu se mi nezdálo, co všechno to s sebou přinese. Kompletně se mi změnil život! Už nemám žádné problémy s trávením, nafouklé břicho, migrény a akné všude, kde se podíváte. Dokonce jsem značně zhubnul a cítím se plný energie celý den. Od té doby mé zkušenosti předávám dál a pomáhám mým klientům na jejich cestě za lepším já. Každý z nás si to zaslouží!

FAQ

Jsem vegetarián nebo vegan, co teď?

Žádný problém. Na jídelníčcích pro vegetariány a vegany pracujeme, a jakmile budou hotové, objeví se vám v samotném programu.

Mám různé alergie na potraviny, je to pro mě?

Většině problematických potravin se vyhneme. Pokud máte pochybnosti, zda je pro vás program vhodný, konaktujte nás.

Mohu pít alkohol a kávu?

Ne a ano. Doporučuji alkohol během tohoto programu nekonzumovat, aby se dostavily požadované výsledky. Kvalitní káva není problém.

Jak dlouho budu mít přístup do tohoto programu?

Navždy.

Co když si nebudu vědět s něčím rady?

Kdykoli se na nás obrať, rádi ti pomůžeme. V každém dni je také možnost diskuze.

Kolik to stojí?

První tři dny máš na zkoušku a jsou zdarma. Každý den ostrého programu trvajícího 28 dní stojí méně než jedna káva v tvojí oblíbené kavárně. To je 53 Kč. Za 28 dní to dělá 1490 Kč.

Co když nebudu spokojený/á?

V případě nespokojenosti ti garantuji vrácení peněz do 14 dní od vstupu do programu.

Pošli cukr do háje i ty! Zhubneš, uzdravíš se a budeš žít na 100%.