🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

DEN 2

Historie a spotřeba cukru & čemu se vyhnout?
Cukr a jeho další názvy & co budeme jíst?
Tuky & nemoci a civilizační choroby
Nakup si na první týden ostré fáze.
 

VIDEO

PROHLÁŠENÍ

Naším cílem je šířit povědomí o nízkosacharidové stravě. Všechny zmíněné informace máme na sobě vyzkoušené. Nejsme však lékaři ani nutriční terapeuté. Přesto věříme, že námi uvedené informace vám mohou pomoci žít plnohodnotnější život a vyvrátit všechny mýty, které se ohledně této stravy objevují.

Informace nemají nahradit konzultaci s lékařem. Změny vašeho životního stylu doporučujeme konzultovat předem s vaším praktickým lékařem. Pokud máte pochybnosti nebo otázky týkající se konkrétně vašeho zdravotního stavu nebo léků, které berete, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře.

Z toho důvodu na sebe nebereme žádnou odpovědnost v souvislosti s vaším zdravotním stavem. Tato odpovědnost PLNĚ NÁLEŽÍ VÁM.

Vstupem do programu s výše uvedeným souhlasíte.

SLEVA NA NÁKUP

POTŘEBUJEŠ DOPLNIT ZÁSOBY?😊

Ořechy, semínka, kokosové produkty, lyofilizované ovoce, ořechové krémy, čaje, kávu, minerály a další najdeš na www.brainmarket.cz. S kódem jsemlowcarb8 navíc získáš slevu 8% na celý nákup!

ÚKOLY NA TENTO DEN

SOUBORY KE STAŽENÍ

 1. Lucia napsal:

  Dobrý deň. Asi trápna otázka, ale karfiolová ryža má chutiť horko? alebo čo som spravila špatne, i keď som išla podľa receptu? Fakt sa to nedalo jesť a skončilo to v koši 😀 A ešte otázočka, čím nahradiť hríby, šampiňóny? ďakujem krásne za odpoveď 🙂

  • Michal Král napsal:

   Dobrý večer, určitě by neměla chutnat hořce. To vypadá na starý květák. A houby můžete kompletně vynechat, pokud je nejíte a nechutnají vám, to není problém 🙂

 2. r.glosova@seznam.cz napsal:

  Prosím co je haloumi sýr? děkuji

 3. Vojtasova.z@gmail.com napsal:

  Dobrý den, jaký máte nazor na xylitol?
  Moc děkuji za odpověď.

  • Michal Král napsal:

   Zdravím,osobně jsem se odnaučil používat jakákoliv sladidla. Používám jen výjimečně, když chystám nějaký low carb dezert, který budou jíst i ostatní. Takže sem tam nevidím problém v tom xylitol použít, ale snažte se doslazovat co nejméně, abyste si od sladké chuti odvykla. U dětí xylitol nedoporučuji vůbec, tam je lepší dosladit např. lesním ovocem.

 4. denisa.cendlikova@email.cz napsal:

  Dobrý den, jak je to s čekankovým sirupem? Ten je přípustný nebo zakázaný?

  • Ahoj Deniso, v programu nepoužívej žádné sirupy ani sladidla, nejlepší je si na sladkou chuť úplně odvyknout – pak ti bude připadat sladký i například samotný kokos nebo smetana. 🙂

 5. c.r@seznam.cz napsal:

  Když odešlu komentář, tak se mi video zastaví a musím ho poslouchat znovu. A když ve videu něco přeslechnu a chci se k tomu vrátit, zase ho musím poslouchat znovu 🙁

  Radek

  • Michal Král napsal:

   Na PC to tak je, v mobilu se je možné ve videu posouvat. Je to proto, aby video nešlo prokliknout a nešířily se odkazy po internetu. Rozumíme, že na PC je to trochu otravné, ale přišlo nám to jako nejlepší varianta.

 6. c.r@seznam.cz napsal:

  Dobrý den, ve videu Léňa zmiňuje, že místo stévie sladí ovocem. To je přeci totéž, co dělají výrobci, místo cukru dávají (ukrývají) jako sladidlo fruktózu = ovoce. Jak mám tedy video chápat.

  Díky

  Radek

  • Michal Král napsal:

   Ahoj Radku, mysleli jsme to tak, že si např. místo borůvkového jogurtu (plný éček, cukru, škrobu…) koupíme poctivý řecký jogurt a přidáme si do něj čerstvé borůvky, které to „osladí“.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Ochrana soukromí