🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

O programu

Velmi si vážím toho, že jste se rozhodli zrovna pro můj on-line program. Uvědomuji si, že na internetu je nepřeberné množství informací a běžný člověk se v nich jednoduše ztratí. O to více si vážím faktu, že jste projevili důvěru zrovna mému programu. Udělám všechno proto, abych vás nezklamal a z programu jste si odnesli informace, které ovlivní váš život v tom nejlepším slova smyslu.

Celý program je koncipovaný tak, abyste pochopili, jak vaše tělo funguje. Zaměřuji se na různé oblasti zdravého životního stylu, protože po 5 letech na poli zdravého stravování jsem přesvědčený, že strava je jenom jedním dílkem ze skládačky s názvem ZDRAVÍ. V žádném případě nechápejte program jako dogma, dietu a něco, co musíte dodržet na 100 %. Spíše naopak. Poskytnuté informace jsou klíčem k vašemu novému zdravému já. Snažil jsem se a stále se snažím zpracovávat témata, která jsou pro pochopení zdravého životního stylu klíčová. Je jen na vás, co si z programu odnesete a aktivně zařadíte do svého života. I když to nebude 100 %, tak každá změna je vítaná!

Poohlédnu-li se zpět, i já jsem začínal změnou stravy. Až po několika letech jsem pochopil, že stravování je prvním krokem, ale nestačí k tomu, abych byl zdravý a cítil se dobře. I když samozřejmě i samotná změna jídelníčku udělala hodně. Avšak ve chvíli, kdy jsem začal řešit i další dílky skládačky ZDRAVÍ, začal jsem se cítit opravdu zdravě a nabyl jsem vnitřního dojmu, že teď dělám pro své zdraví maximum. Přirozeně, bez stresu, frustrace z neúspěchu, s výsledky a dlouhodobě udržitelně. Pochopil jsem, že zodpovědnost za vlastní zdraví není volba, ale povinnost. A já vám gratuluji, protože zrovna vy jste nyní své zdraví převzali do vlastních rukou. Stejně jako já před několika lety. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem za svůj dosavadní život udělal.

Už dávno neplatí, že lékař vám vždy poskytne kvalitní informace, dobrý právník vyhraje sousedský spor, média poskytnou pravdivé články a dobře placený vědec dojde k převratnému objevu. Co tím chci říct? Nedůvěřujte, ověřujte. Materiály v rámci programu vám nemají nalajnovat život, spíše vám chci ukázat jiné úhly pohledu a častou neaktuálnost informací, které prezentují média a další objekty. Jakmile získané znalosti z programu aplikujete do svého života, můžete se sami přesvědčit o jejich účincích na vás a vaše zdraví. Pozitivní změny ve vašem životě na sebe nenechají dlouho čekat. A co jiného by mělo potvrdit aktuálnost a funkčnost programu, když ne vaše prvotní dojmy? Nedůvěřujte, ověřujte. To platí i v rámci programu.

Uvědomuji si, že každý máme jiné časové a finanční možnosti. Jedno by nás ale mělo spojovat – touha být zdravými jedinci, nežít v kolotoči chronických onemocnění a žít v přesvědčení, že pro sebe děláme maximum. Veškeré informace zpracovávám jednoduše, věcně a přehledně. Uvědomuji si, že dělník pracuje 12 hodin denně, zdravotní sestřičky musí dělat noční směny, studenti jsou limitováni financemi a maminky či tatínkové na rodičovské dovolené časem, který chtějí raději věnovat svému dítěti. Nemám rád zbytečnou „omáčku“. Vždy jdu rovnou k věci a věřím, že tento přístup vám bude vyhovovat a zároveň ušetří váš čas.

Ukážu vám, že nemusíte počítat zrníčka rýže, abyste hubnuli či přibírali podle vašeho cíle. Chci vás naučit, že žít zdravě není žádná věda. Můj program není o hladovění a nekonečném omezování se. Je to o lidském přístupu, selském rozumu a dalších dílcích skládačky ZDRAVÍ, které vaši cestu významně ovlivní. A všechny tyto informace vám postupně předám, abyste si z programu odnesli maximum. Je jen na vás, jak dlouho budete členy programu. Informace přibývají postupně a slibuji vám každý týden novou aktualizaci, ať už se jedná o nový článek, doplnění již existujících článků, nový recept, audio, video či další obsah.

Pevně věřím, že v programu najdete inspiraci a pomyslný návod, který vám změní život stejně jako mně a dalším 1 500+ klientům, se kterými jsem za poslední roky pracoval.

S láskou