⚡️ NASMĚRUJU VÁS NA SPRÁVNOU CESTU:  Unikátní low carb jídelníček na míru - více o jídelníčku

KURZ JSEMLOWCARB 1I.

Přijď na kurz v Praze.

TERMÍN

12. leden 2020

MÍSTO

Praha, bude včas upřesněno

CENA

1490 Kč za osobu, 2690 Kč za 2 osoby

DÉLKA

11:00 - 16:00 včetně přestávky

LEKTOŘI

Michal Král, Aleš Chytil

NÁROČNOST

mírně pokročilý

Základní témata:

 • Low carb v kostce
 • Počítání kalorií - ano, nebo ne?
 • Odolnost na spalování tuků
 • Cirkadiální rytmus
 • Podchlazování
 • Klíčové hormony a jejich funkce
 • Jak si sestavit low carb jídelníček s ohledem na trénink
 • Časté chyby v jídelníčku
 • Suplementace
 • Vývojové metody a jejich důležitost
 • Mýty ve fitness
 • Tréninková superkompenzace
 • Sestavení ideálního tréninkového plánu
 • Kardio vs. silový trénink
 • Keto dieta a low carb v silovém tréninku
 • Stabilizační systém těla CORE
 • Prezentace cviků

V pořadí druhý kurz jsme přizpůsobili nejen pro všechny trenéry a milovníky pohybu, ale i pro všechny muže a dámy, kteří chtějí zhubnout nebo se udržet v kondici, a cítí, že pohyb do jejich života patří. Nezapomněli jsme ani na účastníky prvního kurzu Jsemlowcarb I., kteří si zde přijdou také na své. V kurzu Jsemlowcarb II. půjdeme více do hloubky a podíváme se i na další témata, protože život není jen o jídle.

Často slýchávám, že low carb stravování je nevhodné pro aktivní lidi, natož pak pro sportovce. Není tomu tak. Proto vznikl tento unikátní koncept, jehož cílem je tuto problematiku osvětlit. Nebudou chybět ani názorné ukázky a praktické informace, abyste všechny získané vědomosti mohli okamžitě aplikovat do svých životů. 

Na kurzu si řekneme, jak by aktivní lidé měli k low carb přistupovat, dáme vám pádné argumenty, proč je počítání kalorií nepřesné, zbytečné a dlouhodobě neudržitelné, předáme vám jasný návod, jak si sestavit jídelníček s ohledem na vaši aktivitu, ať už se jedná o kardio nebo silový trénink, a podíváme se také na nejčastější chyby v jídelníčku. Nedaří se vám zhubnout a nemůžete se zbavit přebytečného tělesného tuku? Důvodem by mohla být odolnost na spalování tuků. Co to je a jak se jí zbavit vám vysvětlíme. Je to jednodušší, než se může zdát. Nemůžete ráno vstát z postele a večer naopak dlouhé hodiny usínáte? I pro vás máme řešení. Dalším velkým tématem budou suplementy, vitamíny a minerály. Jak to s nimi je? V neposlední řadě si povíme o testosteronu, který úzce souvisí s budováním svalové hmoty, pálením podkožního tuku, kvalitnějším sexem, náladou a také motivací. Nemůžeme zapomenout ani na cirkadiální rytmus, který je v dnešní době také velkým tématem, stejně jako spánek a podchlazování, které z vás udělá superčlověka. A to doslova.

Celý kurz bude provázaný povídáním o pohybu a celém spektru mýtů, které se ve fitness objevují. Podíváme se na témata jako vývojové metody při cvičení a jejich nezbytnost, chybné mínění o některých pomůckách na cvičení, nejpodceňovanější části tréninku jako jsou časové intervaly a mnoho dalšího. Řekneme si, jak si poskládat ideální tréninkový program bez trenéra a tak, aby skutečně fungoval! A představíme vám i dokumentaci projektů, které jsme na sobě sami vyzkoušeli a vy následně můžete také.

Na místě budete mít možnost zakoupit jedinečnou knihu Síla / Stabilita / Mobilita od Vaška Rázla, master trenéra a specialisty na vývojovou kineziologii v pohybu, která dokonale demonstruje pohyb takový, jaký nám byl naprogramován již od narození, jen jsme ho vlivy špatných stereotypů zapomněli.

V neposlední řadě od nás dostanete vzorky suplementů, o kterých budeme mluvit, a něco ochutnáte přímo na místě. Prostor bude samozřejmě i pro vaše dotazy.

Nejste si jistí, jestli je právě pro vás tento kurz vhodný? Kontaktujte mě.

LEKTOŘI

Když jsem poprvé narazil na low carb stravování, ani ve snu se mi nezdálo, co všechno to s sebou přinese. Kompletně se mi změnil život! Už nemám žádné problémy s trávením, nafouklé břicho, migrény a akné všude, kde se podíváte. Dokonce jsem značně zhubnul a cítím se plný energie celý den. Od té doby mé zkušenosti předávám dál a pomáhám mým klientům na jejich cestě za lepším já. Každý z nás si to zaslouží!
Michal KrálHolistic Nutrition Coach
Vše, co jsem stihl zažít v kulturistice a fitness obecně, mě dohnalo smýšlet o pohybu naprosto jinak. Tělo se dovede pohybovat různými směry, dovede se přizpůsobit snad na každý stereotypní pohyb, ale mě především zajímá jeho přirozenost, skutečný potenciál a dlouhodobé pojetí, což je bohužel přesný opak toho, co vídáme v komerční literatuře, časopisech nebo na internetu. Ve svém pohybovém centru v Jihlavě se lidem snažím ukázat, co všechno jejich tělo dokáže a to za předpokladu, že nenecháme spát náš vrozený hybný systém, který má každý z nás uložený v nervové soustavě již od počátku věků. Naší prioritou by měl být ideální, bezbolestný a dlouhotrvající pohyb, který nebude v rozporu s naším pohybovým ústrojím.
Aleš ChytilTrenér vývojových metod

Stále váháš?

Mrkni do síně slávy, kde najdeš spoustu proměn, příběhů a recenzí.

PARTNEŘI

OBJEDNÁVKA