🙀 KUCHAŘKA JAKO DÁREK při nákupu nad 1 000 Kč. NAKUPOVAT 🤍

KURZY

Raději osobně? Pojďte na jeden z našich Jsemlowcarb kurzů!

ON-LINE KURZ, KTERÝ NENÍ JEN O STRAVĚ!

Doba není lehká. Osobně se nyní bohužel potkávat nemůžeme. Rozhodl jsem se tedy ta nejžhavější témata zpracovat do on-line formátu a již brzy proběhne první on-line kurz, jehož náplní nebude jenom zdravé stravování, ale i další témata patřící k zdravému životnímu stylu jako jsou spánek, otužování, téma kalorií a mnoho dalších. Brzy se dozvíte více!

Kurz je vhodný pro každého, kdo chce žít skutečně zdravě a hlavně být zdravý a štíhlý! Na kurzu se dozvíte vše podstatné o tom, jak jídlo ovlivňuje váš život a každodenní fungování. Představíme vám výživový směr, který je trvale udržitelnou formou zdravého životního stylu - low carb (nízkosacharidové, LCHF) stravování a vyvrátíme všechny mýty a dezinformace, které se v médiích a na internetu hojně objevují. Podrobně se podíváme na sestavení jídelníčku.
V pořadí druhý kurz jsme přizpůsobili nejen pro všechny trenéry a milovníky pohybu, ale i pro všechny muže a dámy, kteří chtějí zhubnout nebo se udržet v kondici, a cítí, že jsou tady další oblasti života, které se nevyplatí podceňovat. Nezapomněli jsme ani na účastníky prvního kurzu Jsemlowcarb I., kteří si zde přijdou také na své. V kurzu Jsemlowcarb II. půjdeme více do hloubky a podíváme se i na další klíčová témata, protože život není jen o jídle.